FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 15 sobota, 21 października 2017

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie B
Parma 0
Pescara1
Stadio Ennio Tardini; 14.10.2017; 15:00

Następny mecz

Serie B
Parma -
Virtus Entella-
Stadio Ennio Tardini; 21.10.2017; 15:00

Video

Parma 0:1 Pescara: Skrót

Cytat tygodnia

"Krytyka kibiców jest uzasadniona, jednak rzucanie oskarżeń, podważanie autorytetu trenera i domaganie się jego zwolnienia jest naprawdę nie na miejscu. W tym trudnym momencie musimy pozostać zjednoczeni, tak jak czyniliśmy to chociażby w poprzednich rozgrywkach. Tylko w ten sposób możemy przezwyciężyć trudności i pokazać, że jesteśmy prawdziwą drużyną." - Luca Carra

Shoutbox

Partnerzy

Parma Club Grecia

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4143 dni.
Napisaliśmy 7583 newsów

Mamy 253 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 1 osób, oraz 14 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Carmignani: "Forma Parmy idzie w górę"

autor: odys; 09.10.2017 ; 16:04;

Pietro Carmignani komentując niedzielny mecz przeciwko Palermo, stwierdził, iż to co pokazała Parma w drugiej połowie może nastrajać pozytywnie jeśli chodzi o zbliżające się mecze. Zdaniem byłego szkoleniowca, Gialloblu z meczu na mecz wyglądają coraz lepiej pod kątem fizycznym.

"Wczoraj oglądaliśmy dwie różne połowy, pierwsza przebiegła pod dyktando Palermo, z kolei w drugiej zdecydowanie lepsze wrażenie sprawiała Parma. Biorąc jednak pod uwagę wszystkie okoliczności i kontrowersje, moim zdaniem ekipa D'Aversy zasłużyła na zwycięstwo. Punkt zdobyty na tak trudnym terenie też jest cenny, a sam charakter i sposób gry nastrajają pozytywnie na przyszłość. Tak więc według mnie szklanka jest do połowy pełna. Anulowany gol Gagliolo? Niestety tak już czasem bywa w futbolu, że raz decyzje arbitra tobie sprzyjają, a raz cię krzywdzą i nic nie wskazuje na to, by w najbliższym czasie miało się to diametralnie zmienić. Lamentowanie i pomstowanie nic tu nie zmieni, aczkolwiek szczerze powiem, że kompletnie nie mam pomysłu dlaczego gol Gagliolo nie został uznany. Skupmy się jednak na pozytywach, w drugiej połowie Parma wyglądała naprawdę dobrze zwłaszcza pod kątem fizycznym, stworzyła sobie dobre sytuację i za wszelką cenę trzeba ten trend kontynuować. Decyzje arbitra wypatrzyły wynik meczu? Po części tak, jednak z drugiej strony Parma sama jest sobie winna. Gialloblu zbyt późno się obudzili, gdyby od samego początku grali w taki sposób jak w drugiej połowie, jestem przekonany, że zwycięstwo byłoby ich. Wyrównana Serie B? Serie B od zawsze było ligą, w której nie ma zdecydowanego faworyta, a poziom jest bardzo wyrównany. W tej chwili między pierwszy, a ostatnim zespołem jest ledwie 7 punktów różnicy i naprawdę wszystko w tym sezonie może się zdarzyć. Pojedynki z Pescarą i Entella? Parma musi w końcu zacząć wykorzystywać atut gry na Tardini i nie widzę lepszej okazji niż dwa zbliżające się mecze. Z Pescarą zniknie dodatkowo problem "murujących się" przeciwników bowiem drużyna Zemana nie zna takiego słowa jak obrona. Będzie to z pewnością mecz, w którym Parma będzie miała mnóstwo miejsca na prowadzenie akcji i drużyna D'Aversy musi to wykorzystać."

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.