FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 15 poniedziałek, 23 lipca 2018

Panel logowania

Ostatni mecz

Sparingi
Parma 3
Foggia1
Prato allo Stelvio; 21.07.2018; 17:30

Następny mecz

Sparingi
Parma -
Sampdoria-
Stadio Briamasco; 28.07.2018; 18:00

Video

Parma 3:1 Foggia: Skrót

Cytat tygodnia

"Nasz rynek jest skutecznie blokowany przez zamieszanie panujące wokół sprawy SMS-owej, w związku z czym na razie było niewiele ruchów. Na szczęście mercato wciąż jest we wczesnej fazie i liczę na to, ze w krótkim czasie kierownictwu uda się skompletować kadrę." - Roberto D'Aversa

Shoutbox

Partnerzy

odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4418 dni.
Napisaliśmy 9469 newsów

Mamy 265 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 15 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Carmignani: "Forma Parmy idzie w górę"

autor: odys; 09.10.2017 ; 16:04;

Pietro Carmignani komentując niedzielny mecz przeciwko Palermo, stwierdził, iż to co pokazała Parma w drugiej połowie może nastrajać pozytywnie jeśli chodzi o zbliżające się mecze. Zdaniem byłego szkoleniowca, Gialloblu z meczu na mecz wyglądają coraz lepiej pod kątem fizycznym.

"Wczoraj oglądaliśmy dwie różne połowy, pierwsza przebiegła pod dyktando Palermo, z kolei w drugiej zdecydowanie lepsze wrażenie sprawiała Parma. Biorąc jednak pod uwagę wszystkie okoliczności i kontrowersje, moim zdaniem ekipa D'Aversy zasłużyła na zwycięstwo. Punkt zdobyty na tak trudnym terenie też jest cenny, a sam charakter i sposób gry nastrajają pozytywnie na przyszłość. Tak więc według mnie szklanka jest do połowy pełna. Anulowany gol Gagliolo? Niestety tak już czasem bywa w futbolu, że raz decyzje arbitra tobie sprzyjają, a raz cię krzywdzą i nic nie wskazuje na to, by w najbliższym czasie miało się to diametralnie zmienić. Lamentowanie i pomstowanie nic tu nie zmieni, aczkolwiek szczerze powiem, że kompletnie nie mam pomysłu dlaczego gol Gagliolo nie został uznany. Skupmy się jednak na pozytywach, w drugiej połowie Parma wyglądała naprawdę dobrze zwłaszcza pod kątem fizycznym, stworzyła sobie dobre sytuację i za wszelką cenę trzeba ten trend kontynuować. Decyzje arbitra wypatrzyły wynik meczu? Po części tak, jednak z drugiej strony Parma sama jest sobie winna. Gialloblu zbyt późno się obudzili, gdyby od samego początku grali w taki sposób jak w drugiej połowie, jestem przekonany, że zwycięstwo byłoby ich. Wyrównana Serie B? Serie B od zawsze było ligą, w której nie ma zdecydowanego faworyta, a poziom jest bardzo wyrównany. W tej chwili między pierwszy, a ostatnim zespołem jest ledwie 7 punktów różnicy i naprawdę wszystko w tym sezonie może się zdarzyć. Pojedynki z Pescarą i Entella? Parma musi w końcu zacząć wykorzystywać atut gry na Tardini i nie widzę lepszej okazji niż dwa zbliżające się mecze. Z Pescarą zniknie dodatkowo problem "murujących się" przeciwników bowiem drużyna Zemana nie zna takiego słowa jak obrona. Będzie to z pewnością mecz, w którym Parma będzie miała mnóstwo miejsca na prowadzenie akcji i drużyna D'Aversy musi to wykorzystać."

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.