FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 13 niedziela, 17 grudnia 2017

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie B
Parma 0
Cesena0
Stadio Ennio Tardini; 16.12.2017; 15:00

Następny mecz

Serie B
Bari-
Parma -
Stadio San Nicola; 21.12.2017; 20:30

Video

Parma 9:0 Cesena: Skrót

Cytat tygodnia

"Naprawdę zależało nam na wygranej i z punktu widzenia podejścia do gry nie mamy sobie nic do zarzucenia. Być może brakowało nam pomysłu na prowadzenia akcji, jednak grając przeciwko rywalowi, który broni się całą 11, konstruowanie każdego ataku jest rzeczą bardzo wymagającą. Wciąż mamy problemy z grą w spotkaniach, które są bardzo zamknięte, musimy nauczyć się radzić sobie z takimi sytuacjami." - Yves Baraye

Shoutbox

Partnerzy

Parma Club Grecia

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4200 dni.
Napisaliśmy 7962 newsów

Mamy 254 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 13 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Carmignani: "Forma Parmy idzie w górę"

autor: odys; 09.10.2017 ; 16:04;

Pietro Carmignani komentując niedzielny mecz przeciwko Palermo, stwierdził, iż to co pokazała Parma w drugiej połowie może nastrajać pozytywnie jeśli chodzi o zbliżające się mecze. Zdaniem byłego szkoleniowca, Gialloblu z meczu na mecz wyglądają coraz lepiej pod kątem fizycznym.

"Wczoraj oglądaliśmy dwie różne połowy, pierwsza przebiegła pod dyktando Palermo, z kolei w drugiej zdecydowanie lepsze wrażenie sprawiała Parma. Biorąc jednak pod uwagę wszystkie okoliczności i kontrowersje, moim zdaniem ekipa D'Aversy zasłużyła na zwycięstwo. Punkt zdobyty na tak trudnym terenie też jest cenny, a sam charakter i sposób gry nastrajają pozytywnie na przyszłość. Tak więc według mnie szklanka jest do połowy pełna. Anulowany gol Gagliolo? Niestety tak już czasem bywa w futbolu, że raz decyzje arbitra tobie sprzyjają, a raz cię krzywdzą i nic nie wskazuje na to, by w najbliższym czasie miało się to diametralnie zmienić. Lamentowanie i pomstowanie nic tu nie zmieni, aczkolwiek szczerze powiem, że kompletnie nie mam pomysłu dlaczego gol Gagliolo nie został uznany. Skupmy się jednak na pozytywach, w drugiej połowie Parma wyglądała naprawdę dobrze zwłaszcza pod kątem fizycznym, stworzyła sobie dobre sytuację i za wszelką cenę trzeba ten trend kontynuować. Decyzje arbitra wypatrzyły wynik meczu? Po części tak, jednak z drugiej strony Parma sama jest sobie winna. Gialloblu zbyt późno się obudzili, gdyby od samego początku grali w taki sposób jak w drugiej połowie, jestem przekonany, że zwycięstwo byłoby ich. Wyrównana Serie B? Serie B od zawsze było ligą, w której nie ma zdecydowanego faworyta, a poziom jest bardzo wyrównany. W tej chwili między pierwszy, a ostatnim zespołem jest ledwie 7 punktów różnicy i naprawdę wszystko w tym sezonie może się zdarzyć. Pojedynki z Pescarą i Entella? Parma musi w końcu zacząć wykorzystywać atut gry na Tardini i nie widzę lepszej okazji niż dwa zbliżające się mecze. Z Pescarą zniknie dodatkowo problem "murujących się" przeciwników bowiem drużyna Zemana nie zna takiego słowa jak obrona. Będzie to z pewnością mecz, w którym Parma będzie miała mnóstwo miejsca na prowadzenie akcji i drużyna D'Aversy musi to wykorzystać."

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.