FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 12 czwartek, 9 lipca 2020

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Parma 1
Fiorentina2
Stadio Ennio Tardini; 05.07.2020; 19:30

Następny mecz

Serie A
Parma -
Bologna-
Stadio Ennio Tardini; 12.07.2020; 19:30

Video

Parma 1:2 Fiorentina: Skrót

Cytat tygodnia

"Oczywistą rzeczą jest to, że upał oraz duże nagromadzenie gier wpływają na to co oglądamy na boisku. Warunki są jednak takie same dla wszystkich. Dziś nie przegraliśmy przez upał, a przez to, że przespaliśmy pierwszą część gry i możemy mieć o to pretensje tylko do siebie." - Roberto D'Aversa

Shoutbox

Aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


Parma Fans Worldwide

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5135 dni.
Napisaliśmy 13905 newsów

Mamy 276 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 1 osób, oraz 11 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Carmignani: "Bardzo podobała mi się gra Parmy"

autor: odys; 29.06.2020 ; 16:04;

Pietro Carmignani koentując wczorajszy mecz z Interem, docenił postawę Parmy i komplementował jej grę. Były szkoleniowiec stwierdził, że mimo porażki, Crociati zasłużyli tym spotkaniem na słowa uznania.

 

Jak podsumowałbyś to co pokazała Parma w spotkaniu z Interem?

Parma mogła się podobać, podobnie jak w meczu z Genoą, w którym robiła dosłownie co chciała. Mimo niewątpliwej klasy rywala, jakim jest Inter, podopieczni D'Aversy zagrali bardzo odważnie. Zwłaszcza w pierwszej połowie Parma wyglądała znakomicie na polu fizycznym oraz taktycznym. Szkoda, że w klubowych momentach zespół zawiodła skuteczność, gdyż śmiem twierdzić, ze przy dwu lub trzy bramkowym prowadzeniu do przerwy, które było jak najbardziej realne, Crociati nie oddaliby już 3 punktów. Niestety Parma ostatecznie nie wytrzymała kondycyjnie i poniosła bolesną porażkę. Nie przekreśla to jednak naprawdę dobrego wrażenia jakie zrobili podopieczni D'Aversy. Imponowała mi wczoraj gra drugiej linii, która była bardzo ruchliwa, trzymając równocześnie dobrą równowagę między atakiem i obroną.

 

Czy wydalenie Kucki miało wpływ na końcowy wynik?

Oczywiście, że tak. Parma straciła bardzo ważnego piłkarza, zaś rozpędzony Inter grając w przewadze miał ułatwione zadanie. Szkoda, że tak się to potoczyło, gdyż naprawdę podobało mi się to jak grała Parma i ta przegrana rozdarła moje serce.

 

Co mógłbyś powiedzieć na temat sędziego?

Na pewno nie sprzyjał on Parmie. Nie popełnił może jakiś wielkich błędów, które wypaczyły wynik meczu, jednak podejmowane przez niego decyzje były bardzo kontrowersyjne. Niejendokrotnie promował on bardzo twardą grę Interu na pograniczu faulu.

Zobacz także

Brak komentarzy







Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.