FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 11 poniedziałek, 19 października 2020

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Udinese3
Parma 2
Dacia Arena; 18.10.2020; 18:00

Następny mecz

Serie A
Parma -
Spezia-
Stadio Ennio Tardini; 25.10.2020; 15:00

Video

Udinese 3:2 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Kurtic? Nic mu nie powiedziałem. To inteligentny piłkarz dobrze wie, że popełnił spory błąd i wytykanie mu tego niczego by nie zmieniło. Jeśli już ta bramka to też moja wina, bowiem wymuszam na swoich piłkarzach to by nawet pod presją starali się grać piłką - Fabio Liverani

Shoutbox

Aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


Parma Fans Worldwide

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5237 dni.
Napisaliśmy 14617 newsów

Mamy 278 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 11 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Carli: "W tym sezonie najważniejsze jest utrzymanie"

autor: odys; 15.10.2020 ; 17:59;

Dytektor sportowy Parmy - Marcello Carli, w rozmowie z Radio Sportiva, wypowiedział się na temat zakończonego mercato oraz celu Crociatich na obecny sezon.

 

Jakbyś podsumował to co wydarzyło się w ostatnich kilku tygodniach w Parmie?

W klubie na przestrzenii bardzo krótkiego czasu dokonało się wiele zmian. Jeszcze dwadzieścia dni temu toczyły się negocjacje dotyczące przejęcia klubu, a w związku z tym nasze mercato było niejako zablokowane. Musieliśmy czekać na zmianę warty. Ze swojej strony mogę powiedzieć, że fani mogą być spokojni. Pan Krause ma naprawdę jasny i klarowny pomysł na rozwój zespołu. W ostatnich dniach mercato zainwestował dużo pieniędzy w młodych piłkarzy, którzy docelowo mają stanowić fundament nowego projektu. To poważny przedsiębiorca i w jego rękach klub jest bezpieczny. Można powiedzieć, że prezydent wniósł do społeczeństwa nowy entuzjazm, pomysły oraz środki finansowe. Teraz potrzebujemy czasu, którego niestety nie mamy zbyt dużo, by zespół odpowiednio się zgrał i dopasował do taktyki trenera.

 

Jaki jest cel Parmy?

W tym sezonie interesuje nas tylko utrzymanie. Jeśli uda się nam tego dokonać, czekać może nas świetlana przyszłość pełna satysfakcji.

 

Jak wygląda gotowość nowych zawodników do gry?

Cyprien i Osorio z racji wieku i doświadczenia są piłkarzami, którzy praktycznie z miejsca mogą wejść do drużyny. Ogólnie rzecz biorąc uważam, że nasz zespół jest dobrze zbilansowany, do silnego trzonu z zeszłego sezonu, dołączyliśmy naprawdę utalentowanych młodych graczy co tylko może nam pomóc stać się bardziej konkurencyjną ekipą. Tyle jednak teoria, teraz trzeba to wszystko potwierdzić na boisku.

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.