FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 16 niedziela, 17 grudnia 2017

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie B
Parma 0
Cesena0
Stadio Ennio Tardini; 16.12.2017; 15:00

Następny mecz

Serie B
Bari-
Parma -
Stadio San Nicola; 21.12.2017; 20:30

Video

Parma 9:0 Cesena: Skrót

Cytat tygodnia

"Naprawdę zależało nam na wygranej i z punktu widzenia podejścia do gry nie mamy sobie nic do zarzucenia. Być może brakowało nam pomysłu na prowadzenia akcji, jednak grając przeciwko rywalowi, który broni się całą 11, konstruowanie każdego ataku jest rzeczą bardzo wymagającą. Wciąż mamy problemy z grą w spotkaniach, które są bardzo zamknięte, musimy nauczyć się radzić sobie z takimi sytuacjami." - Yves Baraye

Shoutbox

Partnerzy

Parma Club Grecia

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4200 dni.
Napisaliśmy 7962 newsów

Mamy 254 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 16 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Capezzi kolejnym kandydatem do wzmocnienia pomocy

autor: odys; 07.12.2017 ; 17:57;

Według serwisu CalcioWeb.eu Francesco Magnanelli to nie jedyny pomocnik z Serie A, który ma znajdować się na liście zimowych życzeń zespołu Parmy.

Gialloblu mieliby bowiem przejawiać zainteresowanie osobą Leonardo Capezziego z Sampodrii. 22-letni pomocnik w ubiegłym sezonie występował na wypożyczeniu w Crotone, w którym pokazał się z dobrej strony i pomógł tej ekipie w wywalczeniu utrzymania w Serie A. W obecnych rozgrywkach ma on jednak ogromne problemy z przebiciem się do składu Dori i w zimie klub z Genui prawdopodobnie będzie chciał go ponownie wypożyczyć, na czym chciałaby skorzystać między innymi Parma.

Ewentualny transfer Capezziego byłby o tyle interesujący, że nie wiązałby się z wykorzystaniem miejsca over23, co byłoby dla Parmy bardzo pożądanym rozwiązaniem. Dodatkowo z uwagi na znakomite stosunki z Sampdorią, Gialloblu w negocjacjach mieliby znajdować się na uprzywilejowanej pozycji.

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.