FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 17 sobota, 15 sierpnia 2020

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Lecce3
Parma 4
Stadio Via del Mare; 02.08.2020; 20:45

Następny mecz

Video

Lecce 3:4 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"W ostatnich dniach Faggiano zakomunikował nam, że chcę odejść z klubu w poszukiwaniu nowych wyzwań oraz chęci sprawdzenia się w projekcie, w którym będzie miał jeszcze większą odpowiedzialność na głowie. Jego decyzja wywołała w nas żal, jednak musieliśmy ją zaakceptować." - Pietro Pizzarotti

Shoutbox

Aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


Parma Fans Worldwide

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5172 dni.
Napisaliśmy 14140 newsów

Mamy 276 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 17 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Calaio: "D'Aversa to zankomity fachowiec"

autor: odys; 12.02.2020 ; 20:24;

Były zawodnik Parmy - Emanuele Calaio, udzielił wywiadu dla serwisu TMW, w którym w samych superlatywach wypowiedział się na temat osoby szkoleniowca Crociatich - Roberto D'Aversy.

"Znam Roberto D'Avesę bardzo dobrze, bowiem nie tylko był moim trenerem, ale także za czasów piłkarskiej kariery mieliśmy okazję występować w jednym zespole - Ternany. Jako szkoleniowiec jest zawsze bardzo dobrze przygotowany do swojej pracy, ma ciekawe i innowacyjne pomysły. Doskonale rozumie też nastroje panujące w zespole oraz potrafi przemawiać do piłkarzy. Być może nie jest on ulubieńcem mediów, które często krytykują jego defensywny styl gry, jednak fakt jest taki, iż jest on trenerem skutecznym, który wie czego chce i potrafi do osiągnąć poprzez konsekwencje swoich działań. Jak pokazały ostatnie miesiące, dobrze potrafi on również analizować spotkania i na bieżąco wyciągać z nich wnioski. Jak dla mnie jest to obecnie jeden z najlepiej rokujących trenerów we Włoszech. Dwa awanse z rzędu, utrzymanie w debiutanckim sezonie Serie A, a teraz znakomita postawa Parmy w trwającej kampanii, są tego najlepszym dowodem."

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.