FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 25 wtorek, 20 listopada 2018

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Torino1
Parma 2
Stadio Grande Torino; 10.11.2018; 15:00

Następny mecz

Serie A
Parma -
Sassuolo-
Stadio Ennio Tardini; 25.11.2018; 12:30

Video

Torino 1:2 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Drużyna jest zawsze najważniejsza, dziś każdy z nas zagrał dla Parmy i wspólnego celu, dzięki czemu odnieśliśmy wielkie zwycięstwo. Od samego początku spotkania pokazaliśmy, że zależy nam na trzech punktach, nie przestraszyliśmy się Torino, graliśmy otwarty futbol i zostaliśmy za to nagrodzeni. Ta wygrana sprawia, że czujemy się nieco spokojniejsi, gdyż udało się nam przezwyciężyć ciężko okres i ponownie zainkasować 3 punkty, bardzo ważne dla naszego głównego celu." - Matteo Scozzarella

Shoutbox

Partnerzy

odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4538 dni.
Napisaliśmy 10289 newsów

Mamy 271 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 25 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Bukmacherzy wierzą w D'Averse

autor: odys; 13.09.2018 ; 08:50;

Po trzech ligowych kolejkach Parma ma na swoim koncie zaledwie punktu. Mimo tego niezbyt udanego startu, w zespole Gialloblu panuje entuzjazm, zaś względnie bezpieczna wydaję się być pozycja trenera Roberto D'Aversy.

Przed startem rozgrywek szkoleniowiec Gialloblu typowany był jako główny kandydat do tytułu trenera, który pierwszy straci swoją posadę w Serie A, jednakże zwłaszcza ostatnie bardzo dobre spotkanie z Juventusem, po którym D'Aversa otrzymał sporo ciepłych słów w mediach, znacząco odmieniło optykę całej sytuacji.

Według włoskich bukmacherów, D'Aversa jest aktualnie poza podium trenerów, którzy mogą drżeć o swoje posady. Zdecydowanie "wyższe" notowania od szkoleniowca Gialloblu mają Lorenzo D'Anna z Chievo, Filippo Inzaghi z Bologny oraz Moreno Longo z Frosinone, który przewodzi typowaniom.

 

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.