FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 24 środa, 23 września 2020

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Parma 0
Napoli2
Stadio Ennio Tardini; 20.09.2020; 12:30

Następny mecz

Serie A
Bologna-
Parma -
Stadio Renato Dall'Ara; 28.09.2020; 20:45

Video

Parma 0:2 Napoli: Skrót

Cytat tygodnia

"Przyznam szczerze, że z finansowego punktu widzenia, oferta Krause Group nie była najlepszą jaką otrzymaliśmy w ostatnim czasie, jednak o wyborze zaważyły inne czynniki. Rodzina Krause okazała się być najbardziej wiarygodna i sformułowała najlepszą i najbardziej konkretną wizję rozwoju klubu." - Marco Ferrari

Shoutbox

Aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


Parma Fans Worldwide

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5211 dni.
Napisaliśmy 14412 newsów

Mamy 278 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 24 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Brugman pójdzie w ślady Barilli?

autor: odys; 15.09.2020 ; 19:19;

Antonino Barilla niekoniecznie musi być jedynym transferem, jaki zobaczymy na linii Parma-Monza, w trakcie trwającego mercato.

Jak twierdzą włoskie media, na czele z Sportitalia, beniaminek Serie B poszukuje aktualnie registy, zaś wysoko na liście życzeń Adriano Gallianiego ma znajdować się pomocnik Parmy - Gaston Brugman. Póki co jednak żadna konkretna oferta ze strony Monzy, za Urugwajczyka, nie spłynęła.

Zobacz także

Komentarze

grasiak 15 września 2020; 21:19
Jeżeli zostanie Dezi, który według niektórych z was spisuję się dobrze to chyba nie będzie tak źle?
odys 15 września 2020; 21:27
Dalej będzie problem. W sensie w tej chwili czwórka Grassi-Hernani-Kucka-Kurtic gwarantuje naprawdę dobry poziom, ale w momencie gdy któryś z nich dostatnie kontuzji robi się spory problem. Brugman jest naprawdę solidnym zmiennikiem, Dezi może takim być w pewnych okolicznościach, a Scozza no cóż spędzi pewnie 2/3 sezonu w gabinetach lekarskich jak zwykle... Tak więc mimo, iż pomoc wciąż uważam za naszą najbardziej kompetentną formację (chociaż w sumie atak po przejściu na dwójkę napastników też wygląda nieźle) to wciąż są pewne palące kwestie do rozwiązania. Trzeba sprowadzić przynajmniej jednego środkowego pomocnika (najlepiej uniwersalnego, który może grać zarówno jako regista jak i mezzala) ddo tego jakiś trequartista, bo o ile Kurtic, Kucka, Hernani a nawet Siligardi mogą taką rolę pełnić to nie da się też ukryć, że troszeczkę tutaj kleimy na siłę. Tak więc reasumując, na razie bym Brugmana pod żadnym pozorem nie puszczał.


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.