FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 21 środa, 17 października 2018

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Genoa1
Parma 3
Stadio Luigi Ferraris; 07.10.2018; 12:30

Następny mecz

Serie A
Parma -
Lazio-
Stadio Ennio Tardini; 21.10.2018; 15:00

Video

Genoa 1:3 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Przed procesem powiedziałem swojemu prawnikowi, że przede wszystkim liczy się Parma. Aby ją chronić byłem gotowy poddać się karze nawet za coś czego nie zrobiłem." - Emanuele Calaio

Shoutbox

Partnerzy

odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4504 dni.
Napisaliśmy 10083 newsów

Mamy 270 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 21 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Biabiany: "Parma to mój dom"

autor: odys; 13.10.2018 ; 11:01;

Jonathan Biabiany udzielił wywiadu dla gianlucadimarzio.com, w którym wypowiedział się na temat swojej trzeciej przygody z Parmą.

 

Czy długo się zastanawiałeś nad powrotem do Parmy?


Szczerze powiedziawszy nie, to była łatwa decyzja i jest zadowolony z tego, że po raz trzeci mogę tu być. Parma to mój dom, kocham to miasto i kocham ten klub. W lecie otrzymałem kilka innych ofert ale byłem zdecydowany na Parmę. Wszystko byłoby pięknie gdyby nie kontuzja, która nieco pokrzyżowała moje plany. Teraz jestem już zdrowy i do pełnej dyspozycji trenera.

 

Jaki jest Twój cel na ten sezon?


Główny cel jest zbieżny z celem zespołu czyli utrzymanie w Serie A. Na poziomie indywidualnym chciałbym wrócić do szczytowej dyspozycji i udowodnić wszystkim, że Biabiany się jeszcze nie skończył.

 

Co poszło nie tak w Czechach?


Wiele rzeczy nie potoczyło się tak jak chciałem, jednak moja przygoda w Sparcie nie wypaliła raczej z uwagi na problemy z aklimatyzacją w zupełnie nowych warunkach niż z powodu moich cech czysto sportowych. Do tego bycie wygwizdywanym w każdym meczu przez swoich kibiców na pewno sytuacji nie ułatwiało.

 

Jak pokonałeś problemy z sercem?


Gdy wykryto u mnie problemy z sercem byłem u szczytu kariery i bardzo mocno mnie to zahamowało. Ta wiadomość była strasznym ciosem nie poddałem się jednak i za wszelką cene chciałem wrócić do zdrowia. Stopniowo dochodziłem do siebie tu we Włoszech, później zaś udałem si3 do Ameryki gdzie tamtejsi lekarze ostatecznie pomogli wszystko wyprostować. Po czterech latach po tamtych zdarzeniach nie ma już śladu, szczerze powiem nigdy nie myślałem o poddaniu się i porzuceniu kariery, jednak gdyby przyszło do takiej decyzji, nie robiłbym z tego dramatu.

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.