FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 19 wtorek, 11 grudnia 2018

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Parma 1
Chievo1
Stadio Ennio Tardini; 09.12.2018; 15:00

Następny mecz

Serie A
Sampdoria-
Parma -
Stadio Luigi Ferraris; 16.12.2018; 15:00

Video

Parma 1:1 Chievo: Skrót

Cytat tygodnia

"Mamy prawo być rozczarowani, gdyż uważam, że zasłużyliśmy w tym meczu na zwycięstwo. Zagraliśmy dobry mecz, wykreowaliśmy sobie wiele dogodnych sytuacji, jednak gdy przyszło co do czego nie potrafiliśmy ich wykorzystać. Czasem jednak tak już bywa, że mecze nie dią po Twojej myśli, mimo iż z pozoru masz przewagę." - Riccardo Gagliolo

Shoutbox

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4559 dni.
Napisaliśmy 10429 newsów

Mamy 271 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 19 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Biabiany: "Parma to mój dom"

autor: odys; 13.10.2018 ; 11:01;

Jonathan Biabiany udzielił wywiadu dla gianlucadimarzio.com, w którym wypowiedział się na temat swojej trzeciej przygody z Parmą.

 

Czy długo się zastanawiałeś nad powrotem do Parmy?


Szczerze powiedziawszy nie, to była łatwa decyzja i jest zadowolony z tego, że po raz trzeci mogę tu być. Parma to mój dom, kocham to miasto i kocham ten klub. W lecie otrzymałem kilka innych ofert ale byłem zdecydowany na Parmę. Wszystko byłoby pięknie gdyby nie kontuzja, która nieco pokrzyżowała moje plany. Teraz jestem już zdrowy i do pełnej dyspozycji trenera.

 

Jaki jest Twój cel na ten sezon?


Główny cel jest zbieżny z celem zespołu czyli utrzymanie w Serie A. Na poziomie indywidualnym chciałbym wrócić do szczytowej dyspozycji i udowodnić wszystkim, że Biabiany się jeszcze nie skończył.

 

Co poszło nie tak w Czechach?


Wiele rzeczy nie potoczyło się tak jak chciałem, jednak moja przygoda w Sparcie nie wypaliła raczej z uwagi na problemy z aklimatyzacją w zupełnie nowych warunkach niż z powodu moich cech czysto sportowych. Do tego bycie wygwizdywanym w każdym meczu przez swoich kibiców na pewno sytuacji nie ułatwiało.

 

Jak pokonałeś problemy z sercem?


Gdy wykryto u mnie problemy z sercem byłem u szczytu kariery i bardzo mocno mnie to zahamowało. Ta wiadomość była strasznym ciosem nie poddałem się jednak i za wszelką cene chciałem wrócić do zdrowia. Stopniowo dochodziłem do siebie tu we Włoszech, później zaś udałem si3 do Ameryki gdzie tamtejsi lekarze ostatecznie pomogli wszystko wyprostować. Po czterech latach po tamtych zdarzeniach nie ma już śladu, szczerze powiem nigdy nie myślałem o poddaniu się i porzuceniu kariery, jednak gdyby przyszło do takiej decyzji, nie robiłbym z tego dramatu.

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.