FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 13 środa, 12 sierpnia 2020

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Lecce3
Parma 4
Stadio Via del Mare; 02.08.2020; 20:45

Następny mecz

Video

Lecce 3:4 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"W ostatnich dniach Faggiano zakomunikował nam, że chcę odejść z klubu w poszukiwaniu nowych wyzwań oraz chęci sprawdzenia się w projekcie, w którym będzie miał jeszcze większą odpowiedzialność na głowie. Jego decyzja wywołała w nas żal, jednak musieliśmy ją zaakceptować." - Pietro Pizzarotti

Shoutbox

Aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


Parma Fans Worldwide

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5169 dni.
Napisaliśmy 14127 newsów

Mamy 276 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 2 osób, oraz 11 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Benali ma wątpliwości?

autor: odys; 31.07.2020 ; 14:42;

Jak twierdziły zgodnie włoskie media, Ahmad Benali miał być jednym z pierwszych wzmocnień Parmy pod kątem nowego sezonu. Być może jednak w całej sprawie dojdzie do zaskakującego zwrotu akcji.

Jak twierdzi portal CalcioMercato.com, pomimo tego iż Libijczyk, przed paroma tygodniami doszedł do porozumienia z Parmą w sprawie 3-letniego kontraktu, to teraz ma mieć wątpliwości czy przejście na Tardini jest zasadne. Wszystko w związku z niedawnym awansem Crotone do Serie A, po którym Benali ma zastanawia się czy zamiana klubu, którym ma status gwiazdy, na klub w którym będzie tylko jednym z wielu, to faktycznie dobra droga dla jego dalszej katiery.

Zobacz także

Komentarze

odys 31 lipca 2020; 16:07
cóż przemyślenia gość ma jak najbardziej zasadne, powstaje tylko pytanie czemu nie pomyślał o tym te kilka tygodni temu? Bo przecież nie jest tak, że awans Crotone to jest jakaś turbo sensacja, która dokonała się nagle, oni cały czas byli w czołówce i mieli wielkie szanse na Serie A. Jeżeli te doniesienia faktycznie są prawdziwe, to ja tu czegoś naprawdę bardzo nie rozumiem.


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.