FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 20 czwartek, 17 stycznia 2019

Panel logowania

Ostatni mecz

Sparingi
Parma 5
Ravenna0
Stadio Ennio Tardini; 12.01.2019; 14:30

Następny mecz

Serie A
Udinese-
Parma -
Dacia Arena; 19.01.2019; 18:00

Video

Parma 0:2 Roma: Skrót

Cytat tygodnia

"Mercato? Klub dobrze wie czego nam potrzeba i jak interweniować na rynku. Pan Faggiano to wielki specjalista i jestem spokojny o jego działanie." - Roberto D'Aversa

Shoutbox

Nowości i aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4596 dni.
Napisaliśmy 10682 newsów

Mamy 271 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 1 osób, oraz 19 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Barilla: "Trzeba się skupić na sobie"

autor: odys; 15.05.2018 ; 07:37;

Antonino Barilla był gościem programu Bar Sport na antenie, którego wypowiedział się, przede wszystkim na temat aktualnej sytuacji Parmy w lidze.


Jakie plany na ostatnią kolejkę?

Myślę, że do Spezii powinniśmy udać się z czystą głową, nie myśleć o Frosinone i zagrać po prostu swoją gre. Zwycięstwo tak czy owak zagwarantuje nam trzecie miejsce, które również będzie cennym osiągnięciem, a kto wie być może los się do nas uśmiechnie i będziemy świętować.


Jak się zapatrujesz na ewentualne play-offy?

Naszym celem sezonu od początku było dotarcie przynajmniej do play-off. Mieliśmy swoje wzloty i upadki jednak dzięki niesamowitej woli walki udało się ten cel zrealizować. Teraz musimy zrobić wszystko by awansować do Serie A.


Jakbyś ocenił swój sezon?

Serie B to wymagające i długie rozgrywki, a gdy występuje się w zespole o takiej renomie jak Parma, w której jest wielka konkurencja, trzeba po prostu cierpliwie czekać na swoją kolej i być gotowym na wsparcie drużyny. Miałem swoje gorsze i lepsze dni, zawsze jednak wiedziałem że przyjdzie mój czas, z którego teraz skrzętnie korzystam.


Serie B w tym sezonie była nieprzewidywalna.

To prawda, mistrzostwa były bardzo wyrównane , a praktyczne wszystkie zespoły prezentowały wysoki, zbliżony poziom. W takim przypadku nie można jednak oglądać się na innych, trzeba myśleć o sobie.


Z Bari byliście bardzo zmotywowani by wygrać.

Za wszelką cenę chcieliśmy zmazać plamę, którą daliśmy w Cesenie. Wiedzieliśmy jednak, że nie będzie to łatwe, gdyż Bari to znakomita drużyna. Przez długi czas na boisku cierpieliśmy jednak nie traciliśmy wiary w sukces i ostatecznie sięgnęliśmy po 3 punkty.


Jak zmotywował was D'Aversa?

Trener prosił nas byśmy wierzyli we własne możliwości i myśleli tylko i wyłącznie o Bari, wyrzucając z pamięci finał meczu z Ceseną.


Czy w styczniu byłeś blisko odejścia z klubu?

Szczerze mówiąc nigdy nie myślałem na poważnie o odejściu z Parmy. Wprawdzie grałem mało jednak wiedziałem, że w końcu nadejdzie mój czas. Do tego wszystkiego znakomicie czuję się w yej grupie.

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.