FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 43 czwartek, 17 października 2019

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
SPAL1
Parma 0
Stadio Paolo Mazza; 05.10.2019; 15:00

Następny mecz

Serie A
Parma -
Genoa-
Stadio Ennio Tardini; 20.10.2019; 18:00

Video

SPAL 1:0 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Chcemy, by po opuszczeniu naszej akademii, nasi chłopcy prezentowali nie tylko odpowiedni poziom techniczny, ale też potrafili zarządzać swoją piłkarską karierą oraz radzić sobie z presją w futbolu." - Luca Piazzi

Shoutbox

Nowości i aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4869 dni.
Napisaliśmy 12411 newsów

Mamy 274 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 43 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Barilla: "Chcemy jak najszybciej zapomnieć o SPAL"

autor: odys; 09.10.2019 ; 22:23;

Antonino Barilla udzielił wywiadu dla ParmaToady, w którym odniósł się do meczu ze SPAL, zbliżającej się konfrontacji z Genoą oraz ogólnie podsumował start sezonu w wykonaniu Crociatich.

 

Przerwa reprezentacyjna przyszła w dobrym momencie.

Mamy tydzień spokoju, aby uporządkować wszystko w naszych głowach, poprawić błędy i zapomnieć o o meczu w Ferrarze. Było to spotkania z gatunku tych, których nigdy więcej nie chcesz zagrać. Zaprezentowaliśmy się bardzo źle, nie byliśmy w stanie zrobić praktycznie nic, nawet po stracie bramki było w nas zbyt mało złości, by móc we właściwy sposób odpowiedzieć. Nie ma jednak co się nad sobą rozczulać, było minęło, przed nami mecz z Genoą, w którym możemy odkupić swoje winy.

 

Genoa wydaję się być pogrążona w kryzysie.

Nie ma sensu oglądać się na rywala i starać się dowartościować jego problemami. Musimy być skupieni przede wszystkim na sobie i tym by poprawić to co ie funkcjonowało przeciwko SPAL. Musimy wyjść na boisko pełni determinacji i żądni zwycięstwa, tak jak to miało miejsce w starciach z Torino i Sassuolo. Taka postawa powinna być dla nas punktem wyjścia.

 

Jak atmosfera na treningach?

To jasne, że oi meczu takim jak w Ferrarze, czujesz żal i rozgoryczenie, jednak wszyscy wiemy też że musimy ruszyć dalej. Skupiamy się na ciężkiej pracy i kolejnych wyzwaniach. Jesteśmy spokojni i świadomi tego, że stać nas na wiele.

 

Co Twoim zdaniem było przyczyną porażki ze SPAL?

Mówiąc najprościej wszystko poszło źle. Nie weszliśmy dobrze w spotkanie i z każdą minutą było coraz gorzej. Mam nadzieję, że taki mecz przydarzył nam się po raz ostatni.

 

Jak przegrupować się po takim meczu?

Nie ma takiej potrzeby. Stanowimy zgrany i skonsolidowany zespół, jesteśmy świadomi tego co stało się w Ferrarze i wspólnie działamy na rzecz poprawy sytuacji.

 

Jak oceniasz początek sezonu w wykonaniu Parmy?

Mimo wszystko start rozgrywek oceniam pozytywnie. Mierzyliśmy się z silnymi drużynami, zaś 9 punktów po 7 kolejkach jest wynikiem bardzo przyzwoitym. Uważam też, że poza meczem ze SPAL, nie mamy sobie wiele do zarzucenia bowiem w każdym z pozostałych spotkań robiliśmy wszystko co w naszej mocy by zdobyć punkty. Nie ulega jednak żadnej wątpliwości, że mistrzostwa będą niezwykle trudne i wymagające. Każdy zespół znacząco wzmocnił swoją kadrę i Serie A jest wyrównana jak nigdy. Do każdego meczu musimy sposobić się jak do bitwy.

Zobacz także

Komentarze

grasiak 10 października 2019; 06:10
Mecz Parmy po reprezentacyjnej przerwie to jak zwykle wielki strach i niewiadoma. Ponoć bardzo słabo nam wtedy idzie i oby mecz z Genoa to zmienił bo przy okazji moglibyśmy pomóc Sampdorii ich wyprzedzić :)


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.