FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 16 piątek, 21 lutego 2020

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Sassuolo0
Parma 1
Mapei Stadium; 16.02.2020; 15:00

Następny mecz

Serie A
Torino-
Parma -
Stadio Grande Torino; 23.02.2020; 15:00

Video

Sassuolo 0:1 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Gervinho? Traktuje piłkarzy tak jakby byli moimi dziećmi. To, że któryś popełnia błąd nie oznacza, że należy go od razu skreślać. Każdy zasługuje na drugą szansę. Gervinho taką otrzymał i dziś podał zespołowi pomocną dłoń w trudnym momencie." - Roberto D'Aversa

Shoutbox

Aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


Parma Fans Worldwide

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4996 dni.
Napisaliśmy 13229 newsów

Mamy 276 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 16 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Barilla: "Chcemy jak najszybciej zapomnieć o SPAL"

autor: odys; 09.10.2019 ; 22:23;

Antonino Barilla udzielił wywiadu dla ParmaToady, w którym odniósł się do meczu ze SPAL, zbliżającej się konfrontacji z Genoą oraz ogólnie podsumował start sezonu w wykonaniu Crociatich.

 

Przerwa reprezentacyjna przyszła w dobrym momencie.

Mamy tydzień spokoju, aby uporządkować wszystko w naszych głowach, poprawić błędy i zapomnieć o o meczu w Ferrarze. Było to spotkania z gatunku tych, których nigdy więcej nie chcesz zagrać. Zaprezentowaliśmy się bardzo źle, nie byliśmy w stanie zrobić praktycznie nic, nawet po stracie bramki było w nas zbyt mało złości, by móc we właściwy sposób odpowiedzieć. Nie ma jednak co się nad sobą rozczulać, było minęło, przed nami mecz z Genoą, w którym możemy odkupić swoje winy.

 

Genoa wydaję się być pogrążona w kryzysie.

Nie ma sensu oglądać się na rywala i starać się dowartościować jego problemami. Musimy być skupieni przede wszystkim na sobie i tym by poprawić to co ie funkcjonowało przeciwko SPAL. Musimy wyjść na boisko pełni determinacji i żądni zwycięstwa, tak jak to miało miejsce w starciach z Torino i Sassuolo. Taka postawa powinna być dla nas punktem wyjścia.

 

Jak atmosfera na treningach?

To jasne, że oi meczu takim jak w Ferrarze, czujesz żal i rozgoryczenie, jednak wszyscy wiemy też że musimy ruszyć dalej. Skupiamy się na ciężkiej pracy i kolejnych wyzwaniach. Jesteśmy spokojni i świadomi tego, że stać nas na wiele.

 

Co Twoim zdaniem było przyczyną porażki ze SPAL?

Mówiąc najprościej wszystko poszło źle. Nie weszliśmy dobrze w spotkanie i z każdą minutą było coraz gorzej. Mam nadzieję, że taki mecz przydarzył nam się po raz ostatni.

 

Jak przegrupować się po takim meczu?

Nie ma takiej potrzeby. Stanowimy zgrany i skonsolidowany zespół, jesteśmy świadomi tego co stało się w Ferrarze i wspólnie działamy na rzecz poprawy sytuacji.

 

Jak oceniasz początek sezonu w wykonaniu Parmy?

Mimo wszystko start rozgrywek oceniam pozytywnie. Mierzyliśmy się z silnymi drużynami, zaś 9 punktów po 7 kolejkach jest wynikiem bardzo przyzwoitym. Uważam też, że poza meczem ze SPAL, nie mamy sobie wiele do zarzucenia bowiem w każdym z pozostałych spotkań robiliśmy wszystko co w naszej mocy by zdobyć punkty. Nie ulega jednak żadnej wątpliwości, że mistrzostwa będą niezwykle trudne i wymagające. Każdy zespół znacząco wzmocnił swoją kadrę i Serie A jest wyrównana jak nigdy. Do każdego meczu musimy sposobić się jak do bitwy.

Zobacz także

Komentarze

grasiak 10 października 2019; 06:10
Mecz Parmy po reprezentacyjnej przerwie to jak zwykle wielki strach i niewiadoma. Ponoć bardzo słabo nam wtedy idzie i oby mecz z Genoa to zmienił bo przy okazji moglibyśmy pomóc Sampdorii ich wyprzedzić :)


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.