Osób przebywających na stronie: 28 poniedziałek, 29 listopada 2021

Stadio Giuseppe Sinigaglia; 28.11.2021; 20:30

Brescia-
Stadio Ennio Tardini; 01.12.2021; 18:00

Como 1:1 Parma: Skrót

"Miałem dwa trudne lata naznaczone kontuzjami, w trakcie których otrzymałem masę wsparcia od kibiców. Powoli wracam do pełni sił, zaś każdy gol wiele dla mnie znaczy. Chcę pomóc sprowadzić Parmę tam gdzie jej miejsce czyli do Serie A." - Roberto Inglese

Czyli ma już 5643 dni.
Napisaliśmy 17001 newsów

Obecnie zalogowanych jest 1 osób, oraz 27 gości.

Avellino 0:1 Parma

autor: odys; 02.08.2014 ; 22:20;

Piłkarze Parmy pozytywnie zakończyli, rozgrywany w Avellino, Memorial Taccone. Na zakończenie mini turnieju Gialloblu, rzutem na taśmę pokonali gospodarzy 0:1.

Trwajacy 45 minut mecz z Avellino prowadzony był w wolniejszym tempie niż spotkanie z Bordeaux. Nie mniej jednak Parma, grająca nie najsilniejszym składem, mogła go zacząć od bardzo mocnego uderzenia. Już w pierwszej minucie dobrze w polu karnym znalazł się Amauri, jednak jego strzał wybronił Bavena. Dziesięć minut później po raz kolejny przed szansą stanął Amauri, jednak znowu górą był bramkarz Avellino. Chwilę później swych sił spróbował Ghezzal, jednak jego strzał przeleciał nad poprzeczką. W 23 minucie Avellino wypracowało sobie pierwszą i w zasadzie jedyną groźną sytuację pod bramką Parmy. Na wysokości zadania stanął jednak Iacobucci, który zatrzymał strzał głową Mohameda. W 33 minucie dobry strzał Galloppy, zza linii pola karnego, zmierzający w narożnik bramki efektownie wybronił Bavean. Gdy już wydawało się, że spotkanie niechybnie zakończy się bezbramkowym remisem, w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry Parma zadała decydujący cios. Po dobrej dwójkowej akcji pomiędzy Cerrim i Amaurim, ten drugi wyłożył piłke w polu karnym do Ghezzal, a ten bez trudu skierował ja do siatki, zapewniając tym samym zwycięstwo podopiecznym Donadoniego.

We wcześniej rozegranym spotkaniu Avellino bezbramkowo zremisowało z Bordeaux, co oznacza iż ostateczny tryumf w Memorial Taccone, przypadł w udziale Francuzom. Parma uplasowała się na drugiej pozycji, ostatnie miejsce zajęli zaś gospodarze z Avellino.

Bramki: Ghezzal 45 min.

Avellino: Bavena, Petricciulo, Zito (20' Mohamed), Fabbro (13' Visconti), Casteldo(cap., 8' Pozzebon), Arrighini, Schiavon (41' Evangelista), Pisacane, Bittante, Kone (26' D'Attilio), Togni.

Parma: Iacobucci, Ristovski, Gobbi, Ghezzal, Felipe, Paletta, Bidaoui, Galloppa, Cerri, Marchionni (cap.), Amauri. A disposizione: Cordaz, Ceppitelli, Acquah,  Belfodil.