FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 8 wtorek, 25 września 2018

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Parma 2
Cagliari0
Stadio Ennio Tardini; 22.09.2018; 15:00

Następny mecz

Serie A
Napoli-
Parma -
Stadio San Paolo; 26.09.2018; 21:00

Video

Parma 2:0 Cagliari: Skrót

Cytat tygodnia

"Kontrataki? Przywiązujemy do tego aspektu wielką wagę i sporo pracujemy nad nim na treningach, jesteśmy świadomi tego, że w wielu meczach dobrze wyprowadzane kontry mogą być dla nas bezcenne." - Robertp D'Aversa

Shoutbox

Partnerzy

odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4482 dni.
Napisaliśmy 9953 newsów

Mamy 269 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 8 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Ascoli vs Parma: Ciekawostki statystyczne

autor: odys; 16.04.2018 ; 12:27;

W związku z dzisiejszym spotkaniem pomiędzy Parma, a Ascoli, serwis Football Data, przygotował garść ciekawostek statystycznych zawiązanych z tym meczem.

 

Serie B blisko dobicia do 1000 goli

W meczu pomiędzy Parmą, a Ascoli może paść równo 1000 gol w trwających rozgrywkach Serie B. Po 35 ligowych kolejkach licznik ten wskazuję 997 trafień, czyli więcej niż w dwóch ostatnich sezonach, w których na tym samym etapie padło kolejno 854 i 928 goli. Warto także wspomnieć, iż pierwszego gola w trwających rozgrywkach zdobył Emanuele Calaio, trfiając do siatki 25 sierpnia w spotkaniu z Cremonese.

 

Ascoli silne w meczach u siebie

Stadio Del Duca w ostatnich tygodniach jest prawdziwą twierdzą Ascoli. Zespół z Marche wygrał bowiem trzy mecze z rzędu na własnym boisku. Tak dobrej passy w meczach u siebie Ascoli nie miało od marca 2015 roku, kiedy to występowało jeszcze w Lega Pro. Godny podkreślenia jest również, fakt iż Ascoli, w meczach na własnym boisku nie stracił gola od 222 minut. Po raz ostatni bramkarza z Marche pokonał Gasperetto z Ternany w 48 minucie, w spotkaniu mającym miejsce 17 marca.

 

Ascoli z największą ilością strzelców

Ascoli obok Foggi to drużyna, która na tę chwilę ma na swojej liście strzelców najwięcej nazwisk. Po 35 ligowych kolejkach gole dla ekipy z Marche zdobywało już 17 piłkarzy: Baldini, Bianchi, Buzzegoli, Carpani Clemenza, De Santis, D'Urso, Favilli, Lores Varela Mengoni, Mogos, Monachello, patelnia, Parlati, Perez, Rosseti i Santini.

 

33 vs 33

Poniedziałkowe spotkanie będzie konfrontacją drugiego najgorszego ataku w Serie B, z najlepszą ligową defensywą. W obu przypadkach liczniki wskazują liczbę 33, tyle bowiem goli do tej pory zdobyło Ascoli (gorzej wypada tylko Carpi - 29) i tyle trafień przepuściła Parma.

 

Bezkompromisowa Parma w meczach wyjazdowych

W 2018 roku Parma w meczach wyjazdowych gra w sposób bezkompromisowy. Jak do tej pory w 7 takich konfrontacjach, Gialloblu odnieśli 3 zwycięstwa i zaliczyli 4 porażki.

 

Cosmi vs D'Aversa

Jak do tej pory Serse Cosmi i Roberto D'Aversa, w trenerskiej karierze, rywalizowali ze sobą trzykrotnie. Bilans tych starć to dwa zwycięstwa Cosmiego i jeden remis.

 

D'Aversa vs Ascoli

Roberto D'Aversa po raz czwarty, jako trener, zmierzy się z Ascoli. W poprzednich rywalizacjach, aktualny szkoleniowiec Gialloblu odnotował 2 zwycięstwa i porażkę.

 

Cosmi vs Parma

Serse Cosmi przeciwko Parmie rywalizował 13 razy. Bilans tych potyczek to 4 zwycięstwa, 4 remisy i 5 porażek.

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.