FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 21 niedziela, 19 września 2021

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie B
Pordenone0
Parma 4
Stadio Guido Teghil ; 12.09.2021; 20:30

Następny mecz

Serie B
Parma -
Cremonese-
Stadio Ennio Tardini; 19.09.2021; 20:30

Video

Pordenone 0:4 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Robimy to o.co prosi nas trener, adaptacja do nowych warunków i taktyki była trudna, ale z meczu na mecz jest lepiej. Naszym celem jest awans i będziemy do niego konsekwentnie dążyć." - Stanko Juric

Shoutbox

Aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


Parma Fans Worldwide

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5572 dni.
Napisaliśmy 16578 newsów

Mamy 284 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 1 osób, oraz 20 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Artistico zagra w Chorwacji

autor: odys; 29.07.2021 ; 18:26;

Gabriele Artistico był jednym z ważniejszych piłkarzy Primavera Parma, w niedawno zakończonym sezonie. Teraz zaś młody napastnik szykuje się do swojego pierwszego doświadczenia w dorosłym futbolu.

Kierunek w jakim podążyć ma Artistico można jednak uznać za bardzo zaskakujący. Jak podaje serwis ParmaLive.com, Crociati osiągnęli pełne pełne porozumienie w sprawie jego wypożyczenia z chorwackim NK Lokomotiva Zagrzeb. W umowie ma znaleźć się również opcja wykupu ustalona na poziomie miliona euro.

Zobacz także

Komentarze

Szarak 29 lipca 2021; 23:17
O co chodzi w pozbywaniu się tych młodych i perspektywicznych graczy za jakiś bezcen?
odys 30 lipca 2021; 13:55
W tym wypadku Artistico się akurat nie pozbyliśmy, ale alarmujący jest kierunek w jakim go wysyłamy. Fakt w Chorwacji można się wypromować i rozwinąć (chociażby przykład Olmo) ale nie wiem czy nie lepiej byłoby po prostu wysłać go do Serie C. Co do kwoty ewentualnego późniejszego wykupienia to akurat nie określiłbym tego jako bezcen, bo z góry ustalony milion euro za chłopaka który nie miał jeszcze żadnego doświadczenia w dorosłym futbolu to gruba kasa.

Co do reszty młodych graczy, to pozbyliśmy się właściwie tylko Kosznovszkyego nad czym bardzo ubolewam i nie rozumiem tego ruchu. Stracimy też prawdopodobnie Traore, ale tu akurat wina nie leży po naszej stronie (no chyba że za winę uznamy to że daliśmy mu szanse się pokazać na wielkiej scenie w tak młodym wieku co przewróciło mu w głowie). Sytuacja wygląda tak że w sektorze młodzieżowym mogą mieć tylko krótkoterminowe umowy, które trzeba co roku odnawiać. Traore za namową agenta nie chce z nami przedłużać umowy bo ma na stole lepsze oferty, a my go w żaden sposób do tego zmusić nie możemy. Nie mogliśmy też z nim wcześniej podpisać długoletniej umowy, bo zabrania tego włoskie prawo, w końcu mówimy tu o 16-latku.


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.