FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 28 czwartek, 9 kwietnia 2020

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Parma 0
SPAL1
Stadio Ennio Tardini; 08.03.2020; 12:30

Następny mecz

Serie A
Parma -
Fiorentina-
Stadio Ennio Tardini; 11.04.2020; 15:00

Video

Parma 0:1 SPAL: Skrót

Cytat tygodnia

Trwająca przerwa wcale nie musi oznaczać utraty na jakości. Uważam że jeśli sezon będzie dokończony to wciąż może on stać na bardzo wysokim poziomie. Szczerze nie rozumiem ludzi, którzy narzekają na to, że rozgrywki zostały przerwane, jest brak szacunku wobec ludzi, którzy toczą obecnie walkę o coś zdecydowanie ważniejsze od futbolu." - Simone Iacoponi

Shoutbox

Aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


Parma Fans Worldwide

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5044 dni.
Napisaliśmy 13452 newsów

Mamy 276 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 28 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Alves: "Musimy się dostosować"

autor: odys; 24.03.2020 ; 06:52;

Kapitan Parmy - Bruno Alves udzielił wywiadu dla Bola Branca, w którym wypowiedział się na temat obcnej sytuacji panującej w futbolu, a także pomysłu zakładającego obniżenie płac piłkarzy.

"Naprawdę nie wiem czy mistrzostwa zostaną dokończone, jednak jeśli miałbym zgadywać powiedziałbym, że tak. Mam nadzieję, że jak najszybciej rozwój epidemii zostanie zahamowany i jej wpływ na życie nas wszystkich znacząco się zmniejszy. Będzie to też okazja dla futbolu by mógł wznowić działanie. Zmniejszenie zarobków? To nie ja podejmuję decyzję w tym temacie. To bardzo delikatna kwestia, która musi zostać dokładnie przedyskutowana. To jasne, że świat futbolu zmienił się w zasadzie z dnia na dzień i funkcjonowanie na dawnych warunkach może być niemożliwe. My piłkarze nie możemy żyć w oderwaniu od rzeczywistości i musimy zdawać sobie sprawę z praw ekonomii. Jeśli mistrzostwa zostaną rozegrane, cięcia nie będą musiały być wielkie i bolesne, jeśli jednak tak się nie stanie, wszyscy będziemy musieli pójść na ustępstwa. To jednak dyskusja na inny czas, w tej chwili najważniejsze jest zdrowie."

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.