FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 35 poniedziałek, 4 lipca 2022

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie B
Crotone0
Parma 1
Stadio Enzo Scida; 06.05.2022; 18:15

Następny mecz

Sparingi
Parma -
Sampdoria-
Ponte di Legno; 16.07.2022; 17:00

Video

Crotone 0:1 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

""Bernabe i Vazquez to dwaj kluczowi, dla nas gracze. Nie mamy żadnego interesu w tym, aby się ich pozbywać. Zostają oni z nami." - Mauro Pederzoli

Shoutbox

Partnerzy

Fusbal Stand

Aktualizacje na stronie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5860 dni.
Napisaliśmy 18336 newsów

Mamy 287 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 35 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

16 lat z Wami!

autor: odys; 18.06.2022 ; 10:06;

Czas ucieka bardzo szybko. Dziś, to znaczy 18 czerwca, mija dokładnie 16 lat od kiedy w sieci pojawił się nasz serwis czyli pierwsza w Polsce strona poświęcona Parmie - FCParma.com.pl.

Strona stworzona przez grupkę pasjonatów, powstała po to by zrzeszać wszystkich sympatyków Parmy z Polski oraz dostarczać im najświeższe informacje na temat Crociatich.

Miniony rok, w funkcjonowaniu portalu upłynął spokojnie. Obyło się bez większych zmian, ale także co ważne bez przestojów. Tradycyjnie już pojawiło się kilka pomniejszych nowych działów, niektóre starsze zostały przebudowane, zaś wszystkie kwestie związane z obecnymi rozgrywkami i statystykami aktualizowane są na bieżąco. Krótko mówiąc było stabilnie.

W tym miejscu warto jest wspomnieć, iż w planach na najbliższe miesiące, są nowości i dość szeroko zakrojone zmiany, jednak to czy uda się je ostatecznie wprowadzić, będzie ściśle zależeć od stanu zdrowia admina, tak więc w tej chwili niczego nie można na 100% obiecać.

W trakcie 16 lat istnienia napisaliśmy tysiące newsów, zorganizowaliśmy kilkanaście wyjazdy kibiców na mecz Parmy, zlot polskich Gialloblu, oraz wydaliśmy szereg gadżetów sygnowanych logiem polskiego fan clubu Parmy - Crociati dalla Polonia, który rozwija się równolegle ze stroną.

Mieliśmy swoje lepsze i gorsze dni. Podobnie jak Parma zmagaliśmy się z paroma kryzysami, z których jednak zawsze wychodziliśmy zwycięsko. Naszym głównym celem wciąż jest dalszy rozwój strony, tak by jeszcze lepiej móc przekazywać Wam - czytelnikom, wieści ze Stadio Ennio Tardini.

Korzystając jeszcze z okazji chcielibyśmy Wam również, bardzo podziękować za to, że jesteście z nami! Forza Parma! Per sempre Gialloblu!

 

Zobacz także

Komentarze

krz 18 czerwca 2022; 20:43
Oby strona działała kolejne 16 lat albo i dłużej. Z mojej strony Wielkie Dzięki i dużo Zdrowia dla Admina. Forza Parma.
odys 18 czerwca 2022; 22:48
Dziękuję bardzo :) Niestety raczej się nie zanosi, mimo szczerych chęci bo samo prowadzenie naprawdę sprawi mi wielką przyjemność, to optymistyczny wariant to 2-3 lata.
parmańczyk 27 czerwca 2022; 19:51
Spóźnione ale wszystkiego Naj życzę !!! Odys strona musi trwać wiecznie :D musisz znaleść zaufanych kibiców do pomocy :) !


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.