FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 13 czwartek, 13 grudnia 2018

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Parma 1
Chievo1
Stadio Ennio Tardini; 09.12.2018; 15:00

Następny mecz

Serie A
Sampdoria-
Parma -
Stadio Luigi Ferraris; 16.12.2018; 15:00

Video

Parma 1:1 Chievo: Skrót

Cytat tygodnia

"Mamy prawo być rozczarowani, gdyż uważam, że zasłużyliśmy w tym meczu na zwycięstwo. Zagraliśmy dobry mecz, wykreowaliśmy sobie wiele dogodnych sytuacji, jednak gdy przyszło co do czego nie potrafiliśmy ich wykorzystać. Czasem jednak tak już bywa, że mecze nie dią po Twojej myśli, mimo iż z pozoru masz przewagę." - Riccardo Gagliolo

Shoutbox

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4561 dni.
Napisaliśmy 10445 newsów

Mamy 271 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 13 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

12 lat z Wami!

autor: odys; 18.06.2018 ; 01:39;

Czas bardzo szybko leci, dziś to znaczy 18 czerwca, mija dokładnie 12 lat od kiedy w sieci pojawił się nasz serwis czyli pierwsza w Polsce strona poświęcona Parmie - FCParma.com.pl.

Strona stworzona przez grupkę pasjonatów, powstała po to by zrzeszać wszystkich sympatyków Parmy z Polski oraz dostarczać im najświeższe informacje na temat Gialloblu.

Jeśli idzie o samo funkcjonowanie strony miniony rok był dość spokojny. Obyło się bez żadnych większych zmian oraz przestojów. Doszło kilka działów, część została przebudowana. Krótko mówiąc stabilnie ale bez szału.

W trakcie 12 lat istnienia napisaliśmy tysiące newsów, zorganizowaliśmy 13 wyjazdy kibiców na mecz Parmy, zlot polskich Gialloblu, oraz wydaliśmy kilka gadżetów sygnowanych logiem polskiego fan clubu Parmy - Crociati dalla Polonia, który rozwija się równolegle ze stroną.

Mieliśmy swoje lepsze i gorsze dni. Podobnie jak Parma zmagaliśmy się z paroma kryzysami, z których jednak zawsze wychodziliśmy obronną rekom. Naszym głównym celem wciąż jest dalszy rozwój strony, tak by jeszcze lepiej móc przekazywać Wam - czytelnikom, wieści ze Stadio Ennio Tardini.

Korzystając jeszcze z okazji chcielibyśmy Wam również, bardzo podziękować za to, że jesteście z nami! Forza Parma! Per sempre Gialloblu!

Zobacz także

Komentarze

faster 18 czerwca 2018; 10:06
Ja mam wrażenie że to nie 12 ale 20 lat już minęło. Zajebiste dzięki za super robote, Jestem na stronie ze 100 razy dziennie, a każdy news czytam z wielką przyjemnością. Wszystkiego najlepszego i conajmniej kolejnych 100 lat!
Pr23m3k 18 czerwca 2018; 10:12
Tak jak mój przedmówca, jestem na stronie codziennie miliard razy, zawsze z tą samą ciekawością. Tytaniczna robota! :)


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.