FCParma.com.pl - Pierwszy w Polsce serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 3 czwartek, 9 lipca 2020

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Roma2
Parma 1
Stadio Olimpico; 08.07.2020; 21:45

Następny mecz

Serie A
Parma -
Bologna-
Stadio Ennio Tardini; 12.07.2020; 19:30

Video

Parma 1:2 Fiorentina: Skrót

Cytat tygodnia

"Oczywistą rzeczą jest to, że upał oraz duże nagromadzenie gier wpływają na to co oglądamy na boisku. Warunki są jednak takie same dla wszystkich. Dziś nie przegraliśmy przez upał, a przez to, że przespaliśmy pierwszą część gry i możemy mieć o to pretensje tylko do siebie." - Roberto D'Aversa

Shoutbox

Aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


Parma Fans Worldwide

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5135 dni.
Napisaliśmy 13908 newsów

Mamy 276 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 3 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Raport pomeczowy Parma - Val Venosta

Piłkarze Parmy mają za sobą swój drugi sparing podczas letniego okresu przygotowawczego. W Prato allo Stelvio, Crociati bez żadnych problemów ograli zespół Val Venosta 6:0.

W pierwszej połowie Roberto D'Aversa zdecydował się na wystawienie, na ten moment praktycznie najmocniejszego składu, z pominięciem jedynie Alberto Grassiego, który z uwagi na drobny uraz został wyłączony z kadry meczowej. Parma nie eksperymentowała już z formacją i wyszła w tradycyjnym 4-3-3. Pierwsza część gry za sprawą dwóch goli Yvesa Baraye oraz trafienia Juraja Kucki zakończyła się rezultatem 3:0, jednak abstrahując od kwestii wyniku gra Crociatich naprawdę mogła się podobać i jak na ten etap przygotowań była prowadzona w bardzo dobrym, szybkim tempie.

Po zmianie stron, D'Aversa dał pograć dublerom na czym ucierpiało tempo i jakość gry, jednakże zmiennicy pod względem ilości goli nie odstawali od pierwszej "11". Matteo Scozzarella, Jose Machin i Gianni Munari zadbali o to by mecz zakończył się rezultatem 6:0.

Tym samym Parma ma za sobą kolejny dobry test, jednak podobnie jak w przypadku pierwszej gry, również teraz z uwagi na jakość przeciwnika ciężko jest na tej bazie wyciągać jakiekolwiek daleko idące wnioski.


Bramki: Baraye (2), Kucka, Scozzarella, Machin, Munari.


Skład:

Sepe (46′ Colombi), B. Alves (cap.)(46′ Dermaku), Gagliolo (46′ Barillà), Stulac (46′ Scozzarella), Iacoponi (46′ Minelli), Karamoh (46′ Brunori), Kucka (46′ Dezi), Baraye (65′ Kasa), Hernani (46′ Munari), Sprocati (46′ Machin), Laurini (46′ Gazzola).
Copyright 2006-2020 by FCParma.com.pl