FCParma.com.pl - Pierwszy w Polsce serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 6 czwartek, 9 lipca 2020

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Roma2
Parma 1
Stadio Olimpico; 08.07.2020; 21:45

Następny mecz

Serie A
Parma -
Bologna-
Stadio Ennio Tardini; 12.07.2020; 19:30

Video

Parma 1:2 Fiorentina: Skrót

Cytat tygodnia

"Oczywistą rzeczą jest to, że upał oraz duże nagromadzenie gier wpływają na to co oglądamy na boisku. Warunki są jednak takie same dla wszystkich. Dziś nie przegraliśmy przez upał, a przez to, że przespaliśmy pierwszą część gry i możemy mieć o to pretensje tylko do siebie." - Roberto D'Aversa

Shoutbox

Aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


Parma Fans Worldwide

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5135 dni.
Napisaliśmy 13909 newsów

Mamy 276 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 6 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Raport pomeczowy Burnley - Parma

Parma doznała swojej pierwszej porażki w tka zwanym pre-campionato. W swoim przedostatnim letnim meczu kontrolnym Crociati, na Turf Moor ulegli tamtejszemu Burnley 2:0.

Do spotkania Crociati przystąpili w nieco eksperymentalnym i okrojonym składzie jednakże pomimo to, zwłaszcza w pierwszej połowie na tle rywala będącego na bardziej zaawansowanym etapie przygotowań, pokazali się z naprawdę dobrej strony. Ekipa D'Aversy w pierwszych 45 minutach stworzyła sobie 3-4 naprawdę dobre okazje do objęcia prowadzenia, żadnej jednak nie udało się wykorzystać. Jednocześnie dzięki bardzo dobrej organizacji gry i dyscyplinie taktycznej, Crociati nie pozwalali gospodarzom praktycznie na nic. Wszystko zmieniło się na początku drugiej połowy, w której to Anglicy zrobili użytek z lepszej dyspozycji fizycznej i dzięki dwóm trafieniom Rodrigueza z 51 i 55 minuty, w spokoju kontrolowali przebieg spotkania. Parma od czasu do czasu próbowała się odgryzać, jednak wynik nie uległ już zmianie.

Ogólnie rzecz ujmując i biorąc pod uwagę dysproporcje w etapie przygotowań do sezonu, należy mecz ten potraktować jako bardzo dobry test. Crociati zaprezentowali dobrą wydajność i organizację gry. Byli również w stanie pokazać kilka ciekawych akcji i momentami zdominować faworyzowanego rywala. Ostatecznie o wyniku zadecydowało słabe wejście w drugą część meczu, jednak mimo to wrażenie i tak pozostają pozytywne.

 

 

Bramki: Rodriguez 51 min. i 55 min.

 

Składy:

BURNLEY: Pope, Lowton (72′ Bardsley), Taylor (67′ Pieters), Cork (38′ Westwood), Mee (cap.), Wood (46′ Barnes), Brady (32′ McNeil), Hendrick (72′ Benson), Gibson (67′ Dunne), J. Rodriguez (72′ Wells), Lennon (68′ Gudmundsson).

PARMA: Sepe, Dermaku, Karamoh (57′ Sprocati), Brugman (66′ Scozzarella), Laurini (57′ Gazzola), Barillà (85′ Munari), B. Alves (cap.), Gagliolo (46′ Iacoponi), Kucka (65′ Machin), Kulusevski (85′ Ceravolo), Inglese (57′t Cornelius).
Copyright 2006-2020 by FCParma.com.pl