Osób przebywających na stronie: 21 czwartek, 15 kwietnia 2021

Serie A
Cagliari-
Sardegna Arena; 17.04.2021; 20:45

Parma 1:3 Milan: Skrót

"Prawda jest tak, że w przerwie mogłem ściągnąć wielu piłkarzy, gdyż nasza gra była naprawdę słaba. Ostatecznie padło na Gervinho. Powiem jednak szczerze, że gdybym mógł to wymieniłbym cały skład." - Roberto D'Aversa

Sklep golfowy ze sprzętem do gry w golfa BogiGolf

Czyli ma już 5415 dni.
Napisaliśmy 15618 newsów

Mamy 280 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 21 gości.

Parma 1:3 Milan: Dwa oblicza Crociatich

autor: odys;10.04.2021; 20:18; komentarze (0)

Parma po tragicznej pierwszej połowie i bardzo solidnej drugiej części gry, była o krok od sprawienia niespodzianki i urwania punktów Milanowi. Ostatecznie jednak Crociati musieli uznać wyższość rywala i przegrali 3:1. [czytaj dalej]

Parma vs Milan: Mecz bez większych nadziei na powodzenie

autor: odys;08.04.2021; 22:45; komentarze (0)

Mając wciąż olbrzymie problemy z wygrywaniem Parma, w sobotę do rywalizacji z zespołem z ligowego topu. Na Stadio Tardini przybędzie bowiem Milan, który chcąc utrzymać drugą lokatę musi wygrać. [czytaj dalej]

Kilka słów o projekcie "nowego Tardini"

autor: odys;06.04.2021; 13:37; komentarze (4)

Punktem kulminacyjnym dzisiejszej konferencji prasowej prezydenta Kyle'a Krause oraz władz miasta, było przedstawienie wizualnego projektu "nowego Tardini". [czytaj dalej]

Cornelius i Pelle w ataku, na mecz Cagliari? (0)

autor: odys ; 15.04.2021 ; 00:11

Sytuacja w linii ataku Parmy wciąż jest bardzo trudna i na ten moment wydaje się, że zestawienie przedniej formacji będzie największym kłopotem dla Roberto D'Aversy w kontekście sobotniego meczu z Cagliari.

Operacja Cypriena w pełni udana (0)

autor: odys ; 14.04.2021 ; 19:02

Za pośrednictwem oficjalnego komunikatu, Parma podzieliła się nowymi informacjami, na temat stanu zdrowia Wylana Cypriena.

Wieści z Collecchio (0)

autor: odys ; 14.04.2021 ; 18:53

Za piłkarzami Parmy kolejny dzień przygotowań do sobotniego, wyjazdowego meczu przeciwko Cagliari.

Agent: "Mir przybył do Parmy jako wolny agent" (0)

autor: odys ; 14.04.2021 ; 16:56

Sebastian Revetria - agent Matiasa Mira, udzielił wywiadu dla serwisu ParmaLive.com, w którym wypowiedział się na temat 17-letniego pomocnika oraz kulisów jego przejścia do Parmy.

Liverani: "W Parmie miałem zbyt mało czasu na wprowadzenie zbyt wielu zmian" (0)

autor: odys ; 13.04.2021 ; 19:20

Fabio Liverani, udzielił wywiadu dla TMW Radio, w którym między innymi, zabrał głos na temat swojego niepowodzenia w Parmie.

Wieści z Collecchio (2)

autor: odys ; 13.04.2021 ; 18:09

Piłkarze Parmy kontynuują swoje przygotowania do sobotniego, wyjazdowego meczu przeciwko Cagliari.

Oficjalnie: Ribalta nowym dyrektorem technicznym Parmy (2)

autor: odys ; 13.04.2021 ; 13:50

Informacje z ostatnich dni znalazły swoje potwierdzenie w rzeczywistości i w końcu mamy pełną jasność co do obsady stanowiska dyrektora technicznego w Parmie.

Występy wypożyczonych (1)

autor: odys ; 13.04.2021 ; 13:43

W miniony weekend rozegrane zostały spotkania, różnych lig, z udziałem zespołów, w których występują piłkarze wypożyczeni z Parmy. A oto jak w skrócie spisali się poszczególnie gracze:

Czy wiesz, że...

Dino Baggio to pierwszy piłkarz Parmy, któremu udało się zdobyć bramkę w meczu reprezentacji Włoch. Stało się to w 90 minucie przegranego 1:2 spotkania z Chorwacją, które miało miejsce 16 listopada 1994 roku.